• 1401/02/24 - 06:57
  • تعداد بازدید خبر : 121
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

جلسه هماهنگی بین واحد ها در رابطه با نرم افزار DIS در دانشکده دندانپزشکی

جلسه هماهنگی بین واحد های دانشکده دندانپزشکی در رابطه با نرم افزار DIS برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی گیلان؛ جلسه هماهنگی بین واحد های دانشکده در رابطه با نرم افزار DIS با همکاری واحد فناوری اطلاعات و دفتر پرستاری دانشکده دندانپزشکی با حضور همکاران واحد پذیرش مرکزی، پذیرش بخش ها، واحد رادیولوژی، واحد مالی و صندوق دانشکده دندانپزشکی صبح امروز شنبه (24 اردیبهشت) برگزار شد.
در این جلسه مسئول فناوری اطلاعات دانشکده دندانپزشکی گیلان_مهندس علی زواره خاطر نشان کرد که اجرای هر پروژه و سامانه جدیدی تا هماهنگ شدن همه واحد ها دارای فراز و نشیب های خاص خود می باشد.
ایشان ضمن تشکر از همکاری کلیه کارکنان واحد های مرتبط با نرم افزار DIS ، از اعضای این جلسه خواستند تا روحیه تیمی و سازمانی خود را تقویت کنند تا بدین وسیله خدمات مفید تری در زمینه سلامت دهان و دندان به همه اقشار جامعه ارائه نماییم .
در ادامه سرپرستار دانشکده دندانپزشکی_مهناز شیری راهکارهایی در رابطه با مدیریت استرس همکاران بخش های مختلف دانشکده و نحوه همکاری متقابل واحد ها ارائه نمودند.
در پایان این جلسه همکارانی که در خصوص نحوه اجرای نرم افزار DIS ابهاماتی داشتند، سوالات خود را مطرح کردند که همگی این ابهامات مرتفع گردید.

 

  • گروه خبری : دانشکده دندانپزشکی,اخبار اختصاصی,رویدادها,اطلاعیه ها,گزارشات تصویری
  • کد خبر : 87773
کلمات کلیدی
حامد قربانی
خبرنگار

حامد قربانی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 25 مرداد 1400